środa, 13 września 2017

TALK IT UP TUESDAY: Michal Orlowski

„W 2006r., mój wujek z Niemiec kupił mi wyjątkowy prezent. Był to model Tamiya Mad Fighter. Mój tata złożył go w ciągu jednego miesiąca a następnie znalazł wyścigi modeli RC w Warszawie. Właśnie wtedy wszystko się zaczęło”

 

Na stronie liverc.com pojawił się bardzo ciekawy wywiad z naszym rodakiem - Michałem Orłowski. Nasz Mistrz Świata w klasie GT12, Mistrz EOS w klasie 4WD, II Wicemistrz EOS w klasie 2WD, wychowanek pierwszej w Polsce Szkoły RC prowadzonej przez Team ATA w bardzo ciekawy sposób opowiada o swoich początkach, planach na przyszłość oraz o osobach, które mu pomogły w odniesieniu sukcesu. Wywiad z Michałem jeszcze bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że podejmowane przez nas działania są słuszne i nie są przysłowiową "parą w gwizdek". Współpraca z CH Blue City oraz darmowe lekcje RC powoli zaczynają przynosić bardzo wymierne wyniki. Pomimo słabo rozwiniętego świata RC w Polsce, jesteśmy w stanie wyłapać i wypromować zawodników takich jak Michał Orłowski!

 

Niko Triandafilidis: bez niego, scena zawodów RC w Polsce przestałaby istnieć. To właśnie on zaprosił mnie do wystartowania w pierwszym wyścigu RC, dostrzegł we mnie ogromny talent a następnie podróżował ze mną i moim tatą po całej Europie. Zawsze był tam ze mną i moim Tatą”.

 

PARTNERZY

Szkoła RC - Logo Centrum Handlowe Blue City kia rcprzeglad automobilklub szkola_rc modelarz autorok rynek_zabawek Kanał RSS portalu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Modelarzy

Copyright C 2007-2013
ATA Racing Team